Poziv na Lingvističku sridu 3. 5. 2023.: "On the validity of elicited data on Sign Language", dr. sc. Carlo Geraci

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

u srijedu, 3. svibnja 2023. godine u 14.00 sati, dr. sc. Carlo Geraci (Institut C.N.R.S. Nicod/Department of Cognitive Science, École Normale Supérieure, Pariz) održat će predavanje na engleskom jeziku s naslovom "On the validity of elicited data on Sign Language" u sklopu Lingvističke sride, serije javnih predavanja o jezikoslovnim temama u organizaciji Odjela za lingvistiku. Predavanje će se održati u učionici 1.3 u sveučilišnoj zgradi na Relji, Trg kneza Višeslava 9, Sveučilište u Zadru, Zadar, I. kat.

Predavanje će se održati u suorganizaciji s Hrvatskim društvom za primijenjenu lingvistiku (HDPL), a postoji i mogućnost praćenja predavanja online putem aplikacije Zoom, preko sljedeće poveznice:

Passcode: 013441

Lijepo molimo da se za praćenje predavanja registrirate pod vlastitim imenom i prezimenom.

Srdačno Vas pozivamo da sudjelujete u ovom događanju!

S poštovanjem,

Zadarska lingvistička srida